O NÁS :::

Společnost GBARD HOLDING s.r.o. byla založena jako investičně obchodní společnost. Postupem času došlo ke koupi zavedené společnosti se zaměřením na projektování a realizaci staveb.

Již od svého vzniku, díky předchozí široké praxi vedení i zaměstnanců, společnost získala celou řadu zakázek v oblasti projektování i stavebnictví.

POJIŠTĚNÍ A ZODPOVĚDNOST :
Naše společnost má řádně uzavřenu pojistnou smlouvu na pokrytí případných škod do celkové výše 10 000 000 Kč.

PROJEKTY A REALIZACE :
Veškeré námi uskutečněné projekty byly realizovány vždy v plném souladu se zadáním a zpravidla v daných termínech. Díky nastaveným standardům v naší společnosti, dobrým mravům a zejména kvalitní odvedené práci s minimálním počtem reklamací, se společnost řadí mezi několik firem se zaměřením na VIP služby.

ZDOKONALOVÁNÍ :
Cílem tohoto firemního vzdělávání, je certifikované zdokonalení technologických postupů, úspora energií a zkvalitnění zhotovených zakázek s důrazem na optimalizaci nákladů zákazníka coby zadavatele a prodloužení životnosti využitých materiálů a to s důrazem na zachování maximální kvality a technologických postupů již při samotné realizaci projektu.

CERTIFIKACE :
V průběhu let dostala naše společnost možnost stát se členem několika sdružení a to zejména díky zachování kvality a dobré pověsti společnosti.

GARANCE :
Společnost GBARD HOLDING s.r.o., je jako poskytovatel široce dostupných a kvalitních služeb garantem úspěšné realizace Vašich projektů. V plném souladu s interními pravidly společnosti jsme schopni garantovat dodržení přesných technologických postupů stejně tak, jako termínů realizace.

Pokud máte jakékoli dotazy, naváhejte kontaktovat naši společnost! Rádi Vám odpovíme jakékoli dotazy.


SLOVO GENERÁLNÍHO ŘEDITELE :

Vážený zákazníku,

v dnešní době záplavy stavebních a developerských firem je velmi složité vybrat si tu správnou a spolehlivou firmu k realizaci Vašich snů nebo přání. Naše společnost se s tímto problémem setkává velmi často a to zejména u projektů, u kterých zajišťujeme převzetí celkové realizace a dokončení prací, které byly provedeny předchozí firmou nekvalitně, nebo které nebyly provedeny vůbec.

Proto mi dovolte, abych Vám svým jménem, jako generální ředitel společnosti popřál šťastný výběr a byl bych potěšen, kdyby i naše společnost měla šanci ukázat své kvality a dobře odvedenou práci na Vašem projektu.

Nenechte se omezovat a trvejte na kvalitě !      
                                                                                                                                        Mgr. Tomáš Dvořák
                                                                                                                                          Generální ředitel

 

 
     
Domů    |    O nás   |   Služby   |   Reference   |   JOB   |   Certifikace   |   Technologie   |   Kontakty   |  
All right reserved - GRUNBAU.CZ - www.webmistr.cz © copyright 2013
Použití jakékoli části webu bez předchozího písemného souhlasu vlastníka je zakázáno. Vybrané grafické prvky jsou registrovanou ochranou známkou.